افزایش فالو اینستاگرام
آموزش وردپرس
سرخط خبرها

افزایش فالو اینستاگرام

راه کار های اینستاگرام برای افزایش فالو اینستاگرام

A – در باب افزایش فالوور اینستاگرام می توان با تگ کردن و تگ شدن با پیج های بزرگ ( مثلا پیج آشپزی اجاق گاز  یا پ @ojagh_gaz ) درون عکس ، عکس خود را در پروفایل پیج بزرگ اینستاگرام به عنوان عکسی که درونش تگ شده باشید ، ثبت کنید . یعنی اگر کاربران آن پیج بزرگ به دنبال عکس هایی که دیگران از آن پیج گذاشته اند بروند ، عکس شما را نیز مشاهده می کنند . ( نکته : برای افزایش فالوور تگ در کامنت تاثیری در این عمل ندارد و شما حتما باید پیج یا اکانت مورد نظرتان را درون عکس تگ کنید تا افزایش فالوور تاثیرگذار باشد )
B – افزایش فالوور اینستاگرام ( یا همان shotout ) یکی از موثر ترین راه ها برای افزایش فالوور در اینستاگرام است . اما توجه داشته باشید که اگر فالوور هایتان خیلی بیشتر از پیجی که با آن تبادل می کنید باشد ، ضرر می کنید . مثلا اگر 500 فالوور دارید ، با پیج های بالای 150 تبادل کنید .
C – راه سخت و شاید کم تاثیر که می توانید استفاده کنید برای افزایش فالوور اینستاگرام، فالو کردن سایر پیجها است ! به این ترتیب که یک دفعه مثلا 100 نفر را فالو کنید . بعد از 2 تا 3 هفته و شاید یک ماه ، همه ی آن ها را آنفالو کنید . در این مدت احتمالا حدود 100 تا 50 فالوور به شما اضافه خواهد شد .

D – و نهایتا ساده ترین و بی دردسرترین کار خرید فالور اینستاگرام می باشد. این امر را تیم تخصصی تبلیغ محیا است.

 

جهت افزایش فالو اینستاگرام با کمترین هزینه کلیک کنید 

 

اینستاگرام
اینستاگرام

درباره ی پشتیباتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *