ایمیل مارکتینگ - سایت تبلیغ
آموزش وردپرس
سرخط خبرها

ایمیل مارکتینگ

ایمیل یا همان پست الکترونیک یکی از قدیمی ترین ابزارهای اینترنت می باشد. اين ابزار، موفق ترين عامل ارتباطي در اينترنت است و به صورتي فراگير و گسترده در دنیا براي بازاريابي مورد استفاده قرار مي گيرد ولی این ابزار در ایران به صورت کامل شناخته شده نیست.

ایمیل مارکتینگ در سایت تبلیغ یا ارسال ایمیل به صورت گروهی یکی از روشهای بسیار تاثیرگذار به همراه بازدهی بالا در بازاریابی اینترنتی محسوب می شود که پتانسیل بالا  در معرفی محصولات و فروش دارد که معرفی را در قالب یک نامه برای اشخاص ارسال کرد.

در بازاریابی از این طریق محصولات یا مطالب به صورت گرافیکی که شامل متن عکس و حتی لینک می باشد برای خوانندگان ارسال می شود. فقط نباید این گونه بازاریابی را با اسپم و یا هرزنامه اشتباه گرفت معمولا در ایمیل اشخاص قسمتی وجود دارد به نام اسپم یا بالک که وقتی ایمیل ای توسط برنامه های ارسال ایمیل به صورت گروهی ارسال شود به جای قرار گرفتن در میل باکس در این قسمت ظاهر می شود که شرکت جهان گستر آنلاین در قالب سایت تبلیغ این توانایی را به گونه ای عملی می سازد تا از این اتفاق جلوگیری به عمل آید.

 

 

ایمیل مارکتینگ

از مزایای سرویس های ایمیل مارکتینگ سایت تبلیغ ؟

√ ایمیل های تبلیغاتی شما توسط برنامه های ارسال گروهی ارسال نمی شود و در نتیجه صد در صد به میل باکس اشخاص ارسال خواهد شد.

√ ارسال ایمیل گروهی توسط سرورهای قدرتمند جهان گستر آنلاین و با بیش از 300 آدرس آی پی صورت می گیرد که ارسال صد درصد به اینباکس را برای شما خواهد داشت.

√ قبل از ارسال ایمیل کلیه آدرس ها توسط سیستم چک شده و پس از اطمینان از صحت آدرس و اکتیو بودن آن شروع به ارسال می کنیم.

√ از آخرین متد ها و روش ها برای ارسال 100% به آدرس ایمیل ها استفاده خواهد شد.

√ متن تبلیغاتی ایمیل مارکتینگ شما توسط مشاورین ما اصلاح می شود و از لغات و متن های کاملا تخصصی و مناسب استفاده می شود تصاویر و عکس های مناسب و متناسب با اهداف شما توسط گرافیست های ما برای ایمیل تبلیغاتی شما طراحی می شود تا جایی که ممکن باشد شکل و شمایل ایمیل شما را از حالت تبلیغاتی و خسته کننده دور می کنیم و شبیه به یک ایمیل شخصی و اختصاصی تبدیل می کنیم. این موصوع تخصص ما می باشد و رضایت شما همچنان آرامش خاطر گروه می باشد.

شما می توانید به رایگان با مشاورین ما مشورت کنید و مناسب ترین  روش را برای ارسال ایمیل گروهی خود انتخاب کنید.

 

ایمیل مارکتینگ

 

استفاده از سرويس ايميل مارکتينگ جهان گستر آنلاین داراي قوانين و مقرارتي مي باشد. شرايط و قوانين درج شده جامع و کامل نبوده و شرکت حق اضافه ، حذف يا تغيير بنده هاي ان را در هر زمان براي خود محفوظ مي دارد.

  1. تبعيت از قوانين جمهوری اسلامي ايران درج شده در وب سايت ستاد ساماندهی پايگاه های اينترنتی
  2. استفاده سرويس ايميل جهت ارسال ايميل هاي حاوي مطالب مستحجن و محصولاتي که داراي مجوز نمي باشد مقدور نمی باشد.
  3. درج مشخصات و ادرس صحيح تماس در ايميل های ارسالي اجباری مي باشد.
  4. گزينه ی لغو عضويت در انتهای ايميل های ارسالي اجباری مي باشد.

 

تمام قیمت ها مقطوع می باشد و امکان تخفیف به هیچ عنوان نمی باشد

فقط برای سفارش و واریز وجه با شماره زیر و یا ارتباط از طریق تلگرام در ارتباط باشید

 

ایران تبلیغ
ایران تبلیغ