بازاریابی اینترنتی - سایت تبلیغ
آموزش وردپرس
سرخط خبرها

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی برای اولین بار و به صورت بنر در ۲۷ اکتبر سال ۱۹۹۴ و در سایت هات وایر نمایش داده شد. زمانی که هات وایر متوجه شد که برای تبلیغات می‌بایست فضای محدودی را در نظر گرفت، بنرهای تبلیغاتی بوجود آمدند. در آن زمان ۱۴ طراح تبلیغاتی مبلغی معادل ۳۰،۰۰۰ دلار برای نمایش ۱۲ هفته‌ای تبلیغات خود پرداختند در سال ۱۹۹۵ وب بعنوان رسانه‌ای عمومی پذیرفته شد. شرکت سان میکروسیستم در این سال زبان جاوا را به عموم عرضه کرد. در سال ۱۹۹۶ الدزموبیل۵ اولین اتاق گفتگوی تجاری را راه اندازی نمود.

بازاریابی اینترنتی با نیاز به تبلیغات اینترنتی نوعی از تبلیغات است که بدلیل ارزان بودن ماندگاری زیاد و فراگیر بودن آن همزمان با رشد ابزارهای اطلاع رسانی و روابط عمومی جایگاه خاصی را در بین تبلیغاتچی‌ها ! باز کرده است. شبانه‌روزی و بی وقفه بودن آن و قابلیت ایجاد تغییرات بصورت به روز باعث شده این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکت‌ها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند کاملاً پُر رنگ‌تر می‌شود. اجازه دهید تیم ایران تبلیغ از ابتدا ورود شما را به این بازار پیچیده کمی سهولت بخشد، اقتصادی نماید و هدفمند سازد.

 

ایران تبلیغ

 

به عبارتی دیگر بازاریابی اینترنتی و یا بازاریابی آنلاین یعنی بازاریابی و فروش مستقیم از طریق وب و ایمیل. بازاریابی اینترنتی به طور معمول نوع پیشرفته بازاریابی سنتی مانند تبلیغات رادیویی، تلویزیونی و روزنامه ای می باشد. تبلیغات اینترنتی نوعی از تبلیغات است که بدلیل ارزان بودن، ماندگاری زیاد و فراگیر بودن آن همزمان با رشد ابزارهای اطلاع رسانی و روابط عمومی جایگاه خاصی را در بین تبلیغاتچی‌ها باز کرده است. با نگاه به گذشته کاری و ابزار و تجربه تیم تبلیغاتی ایران تبلیغ، اجازه دهید تیم ایران تبلیغ از ابتدا با تعیین هدف و پلان تبلیغاتی کوتاه ترین راه به سمت هدف را به شما نشان دهد

IRANTABLEEGH

برخی راه کارها

• راه اندازی پایگاه اینترنتی و طراحی اپلیکیشن ( در سایت ایران تبلیغ این امکان فراهم بوده با تیمی مجرب و با سابقه )
• ارسال نامه الکترونیکی و پیامک هدفمند ( بی نقص و خطا در سایت ایران تبلیغ بنا به گذشته کاری )
• ایجاد کلوب مشتریان و شبکه های اجتماعی ( قدرت شبکه های اجتماعی در دستان مجموعه ایران تبلیغ و خصوصا شبکه به روز تلگرام و اینستاگرام )
• درج آگهی تبلیغاتی در اینترنت ( توامندی سایت ایران تبلیغ و همکاری با بزرگترین وبسایتهای ایران و جهان )
• استفاده از مشاوره و طراحی پلان و طراحی گرافیکی ( قابلیت مشاوره تیم ایران تبلیغ )
• ایجاد نمایشگاه الکترونیکی ( در تمامی نقاط اینترنت پایگاه تخصصی داریم )
• راه اندازی و بهینه سازی خدمات و محصولات ( آنچه در تخصص ما می باشد )